0 543 804 05 15
bilgi@bilgitap.com

Dukan Diyeti - Zayıflatan Tarifler

Stok Durumu :
Var
Yayınevi:
Yazar:
Barkod:
9786055289546
Basım Tarihi:
Ekim 2012
Sayfa Sayısı:
408
Bu ürün daha önce 2086 kez incelendi.
23,47 TL 29,90 TL
%21,51 İNDİRİM
Adet :
“Fransızların yıllardır sır gibi sakladıkları muhteşem bir diyet.“ -Daily Mail-
“Fransız kadınlarının, zayıflattığına kefil olduğu kilo düşmanı.“ -Grazia-
“Son derece hızlı kilo verdiren bir diyet ve Fransız mutfağından ilham alan leziz tariflerle damak tadınızın da keyiflenmesini sağlıyor.“
-She-
Dukan Diyeti dört aşamalı benzersiz bir programa dayanır. İki aşama kilo vermek, iki aşama da gelinen kiloyu sabit tutmak içindir. Dukan Diyeti Zayıflatan Tarifler kitabı, diyetin kilo verme aşamalarıyla uyumlu, leziz tariflerle diyetinize sadık kalmanıza yardımcı olur.
Atak aşamasında, proteinli öğün önerileriyle ve kilo koruma aşamasında, diyetinize sebzeleri de eklediğinizde daha birçok lezzetli tarifle sizi diyet programınıza bağlı tutacaktır.
Dukan Diyeti Zayıflatan Tarifler size, hem güzel yemek yiyip hem de nasıl kilo verebileceğinizi gösterir. Öğünlerinizin tadını çıkarabileceğiniz önerilerle, kilo verme sıkıntısından uzaklaşabilir ve böylece amaçladığınız kiloya daha çabuk ulaşabilirsiniz çünkü bu kitapta ağzınıza layık tatlılar, birçok leziz yemek ve sos tarifi de var.
Dukan Diyeti, bütün meslek hayatı boyunca insanların kalıcı olarak kilo vermelerine yardımcı olan Fransız tıp doktoru Pierre Dukan tarafından hazırlanmıştır.
(Tanıtım Bülteninden)